Promocja działalności Stowarzyszenia – Święto Pieczarki w Wielichowie – 27 maja 2012 r.
27 maja br. w trakcie osiemnastego Święta Pieczarki w Wielichowie, Pracownicy Biura Stowarzyszenia zachęcali do skorzystania ze środków Programu Leader mieszkańców Gminy Wielichowo.
W naszym namiocie zagościły również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wielichowo, które częstowały zainteresowanych przysmakami domowej kuchni, natomiast najmłodsi mieszkańcy powiatu mieli możliwość włączenia się w specjalnie dla nich przygotowane zabawy.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na osiemnaste Święto Pieczarki.
Zdjęcia z wydarzenia dostępne są tutaj.
Święto Pieczarki w Wielichowie – 27 maja 2012 r.
27 maja br. w trakcie osiemnastego Święta Pieczarki w Wielichowie, Pracownicy Biura Stowarzyszenia zachęcali do skorzystania ze środków Programu Leader mieszkańców Gminy Wielichowo.
W naszym namiocie zagościły również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wielichowo, które częstowały zainteresowanych przysmakami domowej kuchni, natomiast najmłodsi mieszkańcy powiatu mieli możliwość włączenia się w specjalnie dla nich przygotowane zabawy.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na osiemnaste Święto Pieczarki.



Smaki Powiatu Grodziskiego – warsztaty w Konojadzie, 23 maja 2012 r.



Szkoła Liderek Rozwoju Lokalnego



Smaki Powiatu Grodziskiego – warsztaty w Ptaszkowie, 24 marca 2012 r





